Farebné sklo

Sklenený obklad do kuchyne

Sklenené obklady do kuchyne, spolu s vašou novou kuchyňou, doladí Váš interiér k úplnej dokonalosti. Všetky sklenené obklady sa zameriavajú a zasielajú do výroby po kompletnej konzultácii so zákazníkom, nemenej kladieme dôraz na vzhľad celého interiéru. Jedným z prvých krokov je presné zameranie priestoru pre sklenené obklady medzi hornými skrinkami a pracovnou doskou. Sklenený obklad (sklenená doska za kuchynskú linku) je vyrábaný z jedného kusu, presne na mieru pre vašu kuchyňu . Obklad sa do daného priestoru vlepuje. V kombinácii s kuchynským nábytkom a vhodne zvolenými obkladmy do kuchyne tak docielime dokonale zladeného, elegantného a jedinečného celku. Obrovskou prednosťou pre vaše sklenené obklady do kuchyne je ich veľmi jednoduchá údržba. Obklady do kuchyne z jedného kusa skla majú minimum spojov, stačí teda len zotrieť a všetko je opäť dokonale čisté.

 

Sklenený obklad za kuchynskú linku, fototlač

 

OBKLADY DO KUCHYNE AKO súčasťou dokonalého INTERIÉRU 
Sklenené obklady do kuchyne sú v dnešnej dobe veľmi obľúbené . Nielen vďaka svojej praktickosti, ale predovšetkým vďaka jednoduchosti, rozmanitosti a originalite radíme sklenené obklady do kategórie nadčasového dizajnu určeného pre tých najnáročnejších zákazníkov.

Sklenený obklad kuchyne

 

ELEGANCE , LUXUS , JEDNODUCHOSŤ , PRAKTICKOSŤ
Nielen sklenené obklady do kuchyne, ale aj napríklad do kúpeľní sa stávajú neoddeliteľnou súčasťou našich domovov. Predovšetkým u tých, ktorí kladú veľký dôraz na praktickosti a dokonalý dizajn. Sklenené obklady a obklady všeobecne vyrábame pre tých, ktorí, čo sa týka vybavenia interiérov, patria k tým najnáročnejším. Sklenené dosky za kuchynskú linku z kaleného skla sú odolné proti vysokým teplotám počas varenia a navyše sú veľmi odolné proti mechanickému poškodeniu. Sú to práve sklenené obklady, ktoré úplne eliminujú starosti s čistením škár, ktoré sú častým problémom u klasických kachľových obkladov. Ďalším dôležitým faktorom je skutočnosť, že sklenené obklady sa tiež hodia do domácností alergikov. Obklady zo skla sú teda ideálnym pomocníkom a luxusným doplnkom zároveň. Preto by vo vašej kuchyni rozhodne nemali chýbať.

 

Sklenené obklady, pracovná doska, drevo

 

Sklenený obklad

 

Sklenené obklady - možnosti

 

Sklenené obklady možete vybrať z celej našej ponuky:

Jednofarebné obklady

Fototlač

Obklady s efektom

Brúsený ornament

Obklady z číreho skla