Farebné sklo

PROFIL SPOLEČNOSTI

- Spoločnosť FAREBNÉ SKLÁ s.r.o. pôsobí na slovenskom trhu od r . 2004
- Našim zákazníkom ponúkame výrobky z tvrdeného skla , ako sú sklenené obklady , sklenené pracovnej dosky , so širokým využitím v interiéri , prevažne v kuchyniach a kúpeľniach , sklenené priečky a sprchové kúty
- Vytvárame výrobky perfektné kvality , ktorá prináša dlhú životnosť výrobkov a spokojnosť našich zákazníkov ...
- Väčšina zamestnancov u nás pracuje dlhšie ako 7 rokov .

 

 

DÔVODY PREČO SI VYBRAŤ NÁS
sdsdsderterter/1024.html

 

7 rokov záruka
Chráňte si svoj domov - ponúkame komplexné záručný aj pozáručný servis. Vzhľadom k našej bohatej skúsenosti a profesionálnemu tímu, ktorý odvádza sto percentnú prácu v najvyššej kvalite môžeme si absolútne bezpečne dovoliť držať záruku na našu prácu až 7 rokov. (Viac informácií - všeobecné obchodné podmienky).

 

sdsdsderterter/1024.html

 

10 rokov na trhu
Naša firma Farebné sklá pôsobí viac ako 10 rokov na trhu a veľkú časť svojej existencie zasvätila sklu v interiéri predovšetkým  kuchyniam a to obkladmy a pracovnej dosky. Obráťte sa na náš profesionálny tím odborníkov, ktorý zodpovie všetky vaše otázky pri rozhodovaní, aké riešenie pre Váš interiér zvoliť. Budeme vám nápomocní nielen pri dispozičnom riešení, ale aj pri voľbe dizajnu a farebnosti pre vaše obklady do kuchyne, sklenené pracovnej dosky, celosklenené steny a dvere.

 

sdsdsderterter/1024.html

 

Kompletný servis
Ponúkame nielen komplexné riešenia, ale aj kompletný servis. Zákazníkom sa venujeme cez poradenstvo, vizualizáciu a všetku administratívu až po samotnú montáž. Samozrejmosťou je komunikácia a spolupráca s ostatnými profesijnými dodávateľmi.

 

sdsdsderterter/1024.html

 

Individuálny prístup
Vážime si každého zákazníka a chápeme Vaše časové vyťaženie. Preto sa ku každému zákazníkovi pristupuje individuálne a všetky termíny konzultujeme s predstihom, tak aby sme sa čo najbližšie priblížili k potrebám a požiadavkám každého klienta. Spokojný zákazník je pre nás najlepšou reklamou.

 

sdsdsderterter/1024.html

 

Farebnosť 
Snažíme sa vyrábať naše produkty bez obmedzenia. Preto sme pre Vás vyvinuli špeciálny systém nanášania farieb na sklá, ktorý nám umožňuje podlakovat sklo takmer neobmedzenú škálou farieb.

Je možné si vybrať farbu zo štandardu vzorkovníka RAL alebo NCS. Vieme pre Vás pripraviť najrôznejšie metalické farby, alebo takzvané efekty - napodobeniny mramorov fláder a ďalšie. Vieme naniesť na sklo fotografiu, ale našou prednosťou je namiešanie farby presne podľa Vami dodaného vzorky.

 

O NÁS

 

Naša firma Farebné sklá vznikla v roku 2004 ako pokračovanie živnosti, ktorá siaha do roku 1994. Jej pôvodné zameranie bola výroba a reštaurovanie vitráží. V roku 2004 bola rozšírená o veľkoobchod a predajňu ručne robených farebných skiel s kompletným náradím a potrebami pre výtvarné spracovanie plochého skla. Od roku 2006 sa začala zaoberať sklom v interiéri. V roku 2009 sa rozšírila o Brnenskú pobočku a teraz sa sklu v interiéri venuje na sto percent.

  

foto

  

Počas existencie firma získala bohaté skúsenosti, ktoré teraz uplatňujeme a ponúkame u individuálneho prístupu - vrátane vizualizácie, poradenstvo, farebný dizajn, konzultujeme údržbu a vhodnosť materiálu pre všetkých našich zákazníkov. K maximálnej spokojnosti zákazníkov přivážímevzorky k nim domov, vieme namiešať farbu podľa priania a predloženého vzorky. Zákazník má vždy od počiatku až po realizáciu zákazky všetky informácie o priebehu zákazky. S montážou sa snažíme byť flexibilní, rýchli podľa potrieb a času zákazníka. Denne k zákazníkom vysúva tím profesionálnych technikov, obchodných zástupcov a montážnych tímov.